Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakup fazowarki.
Autor Wiadomość
szklarz administrator Offline
Administrator

Liczba postów: 491
Podziękowania:
Rocznik: Dużo by pisać
RE: zakup fazowarki.
Mam maszynę firmy Panda trzy lata,praktycznie zero inwestycji.Firma która je sprzedaje ma servis co w tych czasach jest bardzo ważne
Co jeszcze ważneijsze częśći naprawdę bardzo tanie w porównaniu do Włocha czy Niemca.

http://piaskowanieszczecin.pl/

[Obrazek: podpis.png]
27.09.2017 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DKGLASS Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Podziękowania:
Rocznik:
modernglass napisał(a):Witam.
Mam pytanie odnośnie fazowarek?
Mianowicie jaką kupić czy lepiej kupić nową chińską??
Czy może włoską - niemiecką używaną np. 15 letnia??
Elektroniczne ustawianie szer. fazy czy ręczne ??
Proszę o pomoc i opinie!!! Najlepiej tych co już mieli lub mają do czynienia z takimi maszynami??

ja również polecam chińczyka, co nowe to nowe(serwis na miejscu), a używane nigdy nie wiemy jak było używane....mam chińska szlifierkę i jestem z niej mega zadowolony tak bardzo, ze za miesiąc przypływa następna.
04.10.2017 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SklepDlaSzklarzy.pl Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 11
Podziękowania:
Witam z praktyki wiem ,źe jak ktoś sprzedaje 15 letnią fazowarke Włoską lub Niemiecką to znaczy że maszyna juź się kończy i będzie problem z częściami .Jak juź części sie znajdą to ceny są kosmiczne .Natomiast kupując fazowarke używaną trzeba pojechać do sprzedawcy i zobaczyć jak ona chodzi na źywo tylko i wyłącznie .Nienaleźy kupować w ciemno nawet jak jest cena okazyjna bo potem naprawy są w tysiącach zł .Jak ktoś sprzedaje uźywke Beveloni lub Zaferani i tym podobne to znaczy ,że już ma chinke nòwke zamòwioną przeważnie .Proponowałbym obejżeć jak pracuje używana chinka i używana Włoszka do sprzedaży i poròwnać .

Co do Chinek to części są tanie i ogòlno dostępne ,niema z nimi problemu i z serwisem nowych też .WsYstkie Chinki pracują w opcji auto i manual i mają wyświetlacz plc oraz polery na pneumatyce .Jak ktoś chce to podam namiary na zakłady w ktòrych pracują Chińskie fazowarki Pandy kupione w Epo

[Obrazek: baner-verre-trade.jpg]

tel.: +48 501 531 817 Wiesław Młynarczyk

e-mail: kontakt@sklepdlaszklarzy.pl

Sprzedaż -serwis krawędziarek,ukosowarek,fazoware,wiertarek.

Narzędzia dla Szklarzy .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2017 00:00 przez SklepDlaSzklarzy.pl.)
08.10.2017 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Reklama

Miejsce na Twoją reklamę.

Mapa użytkowników

Warto odwiedzić

Odpowiedz 

Skocz do: