Forum szklarskie
jak zatępić ręcznie narożnik np o promieniu r-18 - Wersja do druku

+- Forum szklarskie (http://szklarz.info.pl)
+-- Dział: Projekt i budowa warsztatu (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Szlifowanie szkła (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: jak zatępić ręcznie narożnik np o promieniu r-18 (/showthread.php?tid=189)

jak zatępić ręcznie narożnik np o promieniu r-18 - adrian1523 - 07.03.2016 21:59

Chodzi mi o jakiś sposób gdzie będzie można zatępić POWTARZALNIE narożnik na promien np r18. Mam jedno zastosowanie na o ale uważam to za zbyt czasochłonne i bardzo niepowtarzalny proces. Proszę o pomoc.

RE: jak zatępić ręcznie narożnik np o promieniu r-18 - szklarz administrator - 08.03.2016 09:15

adrian1523 napisał(a):Chodzi mi o jakiś sposób gdzie będzie można zatępić POWTARZALNIE narożnik na promien np r18. Mam jedno zastosowanie na o ale uważam to za zbyt czasochłonne i bardzo niepowtarzalny proces. Proszę o pomoc.
Najlepszym wyjsciem będzie zbudowanie szlifierki do tego typu prac . Lub zakup krzywoliniowej i wypracowanie odpowiedniego ruchu .

RE: jak zatępić ręcznie narożnik np o promieniu r-18 - adrian1523 - 08.03.2016 22:44

dzięki za podpowiedź. a możesz mi np jakiś link z rodzajem takiej maszyny podesłać ? bo starałem się znaleźć na necie ale jakoś nie mogłem tego wyhaczyć.